Sıfır Konteyner

Ensar Konteyner olarak işçi şantiye yapıları için ofis, yatakhane, yemekhane, Wc – duş ve sosyal tesisler gibi yapı çözümleri üretiyoruz. Hızlı üretim ile zamanında teslim ürünlerimizi birleşimli çok katlı hazır sistem yeni nesil konteyner ve sandviç panel duvarlı prefabrik yapı modeli alternatifleriyle sunuyoruz. Ensar Konteyner ve Prefabrik, size sıradan, kısıtlı tasarıma sahip konteynerler üretmekle sınırlı değildir. İstediğiniz konteyner tasarımlarını dikkate alarak üretim yapar.

12 Metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir. Her türlü ihtiyaç ve beklentiyi karşılayacak yaşam konteynerleri üretiyoruz. Ensar Konteyner olarak ürettiğimiz modüler yaşam konteynerleri, kolay monte edilebilir, her yere taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir.

Alo sipariş: 0535 769 35 06

Konteynerlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat öğrenmek için hemen yukarıdaki alo sipariş hattımızı arayabilirsiniz yada Whatsapp‘dan yazabilirsiniz. Ayrıca ensarkonteyner@gmail.com eposta adresimizden bize yazabilirsiniz.

Konteyner Modelleri


write essay online